O Nas

Od 2011 roku na rynku, dwa lata na ul. Walońskiej we Wrocławiu

Poznajmy się

Studio Fedoryszyn powstało z ogromnej pasji do sztuki fryzjerskiej. Nasi Styliści nieustannie pogłębiają swoją wiedzę w najlepszych akademiach fryzjerskich, zdobywając najbardziej zaawansowaną wiedzę. Wspólnie tworzymy Team, który jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy tutaj dla Was i oferujemy swoje umiejętności na najwyższym, światowym poziomie. Pracujemy tylko z najlepszymi markami na najbardziej zaawansowanych technologicznie produktach. Stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym nasi goście mogą skorzystać z bogatej oferty usług fryzjerskich i kosmetycznych. W dzisiejszych czasach fryzjerstwo to nie tylko profesjonalna usługa, świeża prasa, filiżanka pysznej aromatycznej kawy czy herbaty, odpowiednie nagłośnienie i muzyka. Stworzyliśmy dla Was miejsce w którym, możecie poczuć się swobodnie oraz zrelaksować w pięknie zaprojektowanych wnętrzach. Wspólnie z naszymi projektantami stworzyliśmy dla Was miejsce eleganckie, magiczne i wyjątkowe i mamy nadzieję, że tak właśnie się poczujecie… Zapraszamy serdecznie…

 

Nasi Eksperci

Grzegorz Fedoryszyn

Twórca i właściciel marki „FEDORYSZYN STUDIO” Pasja do fryzjerstwa zaszczepiona od urodzenia. W zawodzie od ponad 20 lat. Od ponad 10 trener marki Schwarzkopf Professional – doskonali umiejętności fryzjerów w całej Polsce. Bardzo dobrze czuje się w każdej dziedzinie fryzjerstwa. Swoje nauki pobierał od najlepszych, szkoląc siebie w najlepszych akademiach w Polsce i Europie. W swojej pracy stawia przede wszystkim na precyzję, doskonałe formy i piękne kolory.

 

Anna Szymczak

ANNA SZYMCZAK – dyrektor artystyczny salonu. W zawodzie od ponad 30 lat. Ze STUDIO FEDORYSZYN związana od samego początku jako wybitny specjalista w dziedzinie koloryzacji, strzyżeń oraz pielęgnacji. Dodatkowo specjalizuje się w wykonywaniu trwałych stylizacji. W swojej pracy stawia na dokładność i czystość.

 

Anastasiia Chornogorets

Dyrektor artystyczny

 

Justyna Wojtasińska

Dyrektor artystyczny

Nasz zespół

Nasz zespół

Pracujemy na najlepszych markach

Umów się na wizytę

Prowadzimy zapisy tylko telefonicznie

tel: 883 985 550

tel: 717 980 805

Firma

Studio Fryzjerskie
Grzegorz Fedoryszyn

Adres

Wrocław 50-413
ul. Walońska 13

Email

studio@fedoryszyn.pl
praca@fedoryszyn.pl

Telefon

883 985 550
717 980 805