cennik usług kosmetycznych

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

ZAAWANSOWANE PEELINGI CHEMICZNE
PCA SKIN

ZABIEG OXYGENATING TRIO
TWARZ+SZYJA 290,- TWARZ+SZYJA+DEKOLT 390,-

 ZABIEG DETOX
TWARZ+SZYJA 190,- TWARZ+SZYJA+DEKOLT 260,-

 ZABIEG SENSI PEEL ( TWARZ + SZYJA )
2 WARSTWY OD 250,- 4 WARSTWY OD 300,-
+ DEKOLT 100,-

ZABIEG ULTRA PEEL ( TWARZ + SZYJA )
2 WARSTWY OD 300,- + DEKOLT 100,-

DODATKOWO DO ZABIEGÓW
– DETOX 50,-
– MASKA NA TWARZ+SZYJĘ 50,-
– MASKA NA TWARZ+SZYJĘ+DEKOLT 100,-
– OXYGENATING TRIO (1 KROK) TWARZ+SZYJA 60,-

ZABIEGI ERICSON LABORATOIRE PARIS

ZABIEG SKINJEXION – SZCZEPIONKA ANTI-AGING SKIN 430,-
Skuteczny zabieg przeciwzmarszczkowy o działaniu szczepionki anti- age, wykorzystujący innowacyjne połączenie trzech składników aktywnych high-tech, o szybkim działaniu na zmarszczki: imudilin – czynnik przeciwutleniający o efekcie „no age vxn”, który pozwala zahamować powstawanie zmarszczki, Snap-8 – czynnik btx, który likwiduje skurcze skóry, dzięki czemu wygładza zmarszczkę, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który wpełnia zmarszczkę.

ZABIEG FRESH CAVIAR – NATYCHMIASTOWY EFEKT REWITALIZACJI 390,-
Fresh caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności.

 ZABIEG SUPREME DHE.AGE RETINOX – INTENSYWNY ZABIEG REGENERUJĄCY 390,-
Intensywny zabieg regenerujący do skóry dojrzałej przeznaczony dla kobiet, które oczekują awangardowej pielęgnacji, pobudzającej mechanizmy młodości w skórze. Dzięki intensywnej regeneracji zabieg naśladuje działanie przeciwstarzeniowe dhea i retinolu.

ZABIEG SENSITIVE PRO – PROBLEMY SKÓRY WRAŻLIWEJ 390,-
Najnowszy zabieg przeznaczony do skóry wrażliwej ze skłonnościami do stanów zapalnych.

ZABIEG HYDRA CLINIC – INTELIGENTNE NAWILŻANIE. STYMULACJA NATURALNYCH MECHANIZMÓW NAWILŻANIA SKÓRY 360,-
Hydra clinic to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt nowej skóry”.

 ZABIEG FEMINITY – PROFILAKTYKA PRZECIWSTARZENIOWA, PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI HORMONALNEJ I OCHRONA KOMÓREK MACIERZYSTYCH 300,-
Feminity chroni młodość i urodę dzięki dwóm rodzajom działania, które mają na celu uzupełnić zaburzenia podstawowych mechanizmów, będących źródłem życia:
Przywraca równowagę hormonalną skóry, chroni komórki macierzyste, poprzez aktywowanie podstawowych dla ich życia protein. To pierwszy zabieg zapobiegawczy anti-aging. Jest opracowany z myślą o kobietach między 25. I 45 rokiem życia, których skóra jest narażona na odwodnienie spowodowane cyklicznymi wahaniami hormonalnymi.

ZABIEG GENXSKIN – ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW SKÓRY WRAŻLIWEJ 390,-
Zabieg stymuluje 14 genów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Chroni macierz międzykomórkową. Odwraca „trójkąt młodości”.

ZABIEG BIOPTIC – WALKA ZE ZMARSZCZKAMI, ZASINIENIAMI, OPUCHNIĘCIAMI 150,-
Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji okolic oczu. Usuwa oznaki zmęczenia, zasinienia i obrzęki oraz przeciwdziała ich ponownemu powstaniu. Ma działanie drenujące, przeciwzapalne, usprawnia krążenie krwi w naczyniach i zagęszcza skórę. Działa również przeciwzmarszczkowo i liftingująco.

 

SLIM FACE LIFT – ALTERNATYWA DLA INWAZYJNYCH ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH 490,-
Silny niechirurgiczny lifting o działaniu odbudowującym – wypełnianie zmarszczek,
zabieg o podwójnym działaniu wyszczuplającym i liftingującym.
Linia slim face lift została opracowana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą skutecznie zredukować oznaki starzenia się skóry, bez odwoływania się do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Produkty mają za zadanie poprawić rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, która z wiekiem przemieszcza się do dolnych partii twarzy, co powoduje wiotczenie skóry na policzkach i powstawanie podwójnego podbródka.
Dodatkowo składniki aktywne slim face lift wpływają na poprawę wyglądu obwisłych policzków i zmian w obrębie owalu twarzy.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA ESTETIC-PEN

TWARZ 390,-
TWARZ + SZYJA 450,-
TWARZ + SZYJA + DEKOLT 590,-
ZALECANA ILOŚC ZABBIEGÓW – 4
PRZY ZAKUPIE PAKIETU 4 ZABIEGÓW – 15% RABATU

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

ZABIEGI ERICSON LABORATOIRE PARIS

ZABIEG SLIM & LIFT – Kuracja wyszczuplajca, ujĘdrniajĄca, antycellulitowa, wielokierunkowe działanie, efekt wyszczuplający „adipo-reverse”
Zabieg polega na zaburzeniu naturalnej funkcji adipocytów, czyli produkcji tłuszczów, i zmuszeniu ich do produkcji kolagenu! Celem jest nie tylko usunięcie tłuszczów, ale poprawienie jędrności, czyli uzyskanie efektu adipo- reverse, który pozwala oddziaływać za pomocą jednej cząsteczki na dwa elementy – wyszczuplanie i ujędrnianie. Aby zabieg był jeszcze bardziej skuteczny, zawiera składniki oddziałujące także na problemy towarzyszące pojawieniu się cellulitu: rozstępy (cellulit powoduje rozciągnięcie włókien skóry) oraz zaburzenia sieci naczyń krwionośnych.
390,-

Kosmetologia HI-TECH

ULIFT Z TECHNOLOGIĄ HIFU
NIEINWAZYJNYLIFTING TWARZY I CIAŁA
Technologia HIFU zdobyła już popularność wśród pacjentów – za wysoką skuteczność w ujędrnianiu skóry i małą inwazyjność zabiegu. Na rynku pojawiają się nowe urządzenia ją wykorzystujące – Ulfit wyposażony jest w głowice, które pozwalają działać na trzech głębokościach tkanki, nie tylko umożliwiając zabiegi liftingu, ale też redukcję tkanki tłuszczowej i modelowania wybranych obszarów ciała. Ulfit wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), której założeniem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze w tkance podskórnej (bez naruszania ciągłości skóry). Dochodzi tam do koagulacji, w efekcie czego skróceniu ulegają włókna kolagenowe, a skóra ujędrnia się. Dzięki temu można w nieinwazyjny sposób uzyskać widoczny efekt liftingu twarzy, uniesienie policzków, brwi, likwidację tzw. chomików i drugiego podbródka, poprawie ulega cały owal. Jednocześnie pobudzona zostaje produkcja nowego, młodego kolagenu – więc optymalny efekt zabiegu będziesz mogła ocenić po 2-3 miesiącach.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, prawie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po jego wykonaniu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Jego dużą zaletą jest to, że można go wykonywać przez cały rok.

Czoło – 1500,-
Oczy – 2000,-
Czoło + oczy – 3000,-
Policzki+linia żuchwy (owal) – 3200,-
Podbródek – 1200,-
Szyja – 2700,-
Dekolt – 3200,-
Twarz (bez podbródka) – 4000,-
Twarz z podbródkiem – 4500,-
Twarz + Szyja – 6000,-

Pośladki – od 3000,- do 6000,-
Kolana – 3000,-
Uda (wewnętrzna strona) – 5500,-
Uda (zewnętrzna strona) – 5500,-
Uda (całość) – 10000,-
Boczki – 3000,-
Wałeczki – 3000,-
Brzuch + boczki + wałeczki – 10000,-
Ramiona (Tzw Pelikany) – 4000,-

ICOONE, ICOONE LASER

 

 

ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów, Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.

 

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego. Skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po jego wykonaniu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Jego dużą zaletą jest to, że można go wykonywać przez cały rok.

 

 

Firma

Studio Fryzjerskie
Grzegorz Fedoryszyn

Adres

Wrocław 50-413
ul. Walońska 13

Email

studio@fedoryszyn.pl
praca@fedoryszyn.pl

Telefon

883 985 550
717 980 805