KOsmetyka

Zapraszamy do naszego Salonu!

ULIFT Z TECHNOLOGIĄ HIFU

Nowość! Przełomowa i innowacyjna technologia w medycynie estetycznej HiFU (High Intensity Focused Ultrasound) pozwala wykonywać nieinwazyjne liftingi twarzy oraz całego ciała. Rewelacyjne efekty redukcji zmarszczek oraz poprawy elastyczności skóry są możliwe dzięki wykorzystaniu ultradźwięków o wysokiej częstotliwości.

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli:

– chcesz poprawić wygląd owalu twarzy
– odczuwasz dyskomfort związany z brakiem elastyczności skóry twarzy
– chcesz zniwelować drugi podbródek
– zauważasz pierwsze objawy starzenia się skóry
– Twoje ciało straciło jędrność w wyniku utraty wagi lub ciąży
– chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej na boczkach, biodrach oraz brzuchu
– chcesz zniwelować drugi podbródek
– Twoja skóra zarówno na ciele, jak i twarzy potrzebuje liftingu

Zabieg HIFU, znajdujący się na liście najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, wykonuje się za pomocą skutecznego i bezpiecznego urządzenia ULFIT. Jego działanie wiąże się z wykorzystaniem skupienia fali ultradźwiękowej, która w konsekwencji, poprzez precyzyjne ograniczenie zasięgu może docierać do tkanek skóry na różnych głębokościach (wahających się od 1,5 do nawet 13 mm). Specjalna wiązka jest w stanie efektywnie pobudzić skórę i rozpocząć jej regenerację, głównie dzięki mikro poparzeniom intensywnie pobudzającym strukturę skóry. Podczas zabiegów organizm otrzymuje bodźce do przyspieszenia naturalnych procesów głębokiej odnowy tkanek oraz ich zagęszczenia. Ponadto, urządzenie HIFU ULFIT usuwa także podskórną warstwę tłuszczu, poprawiając tym samym wygląd sylwetki.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało

W naszym Studio dbamy nie tylko o włosy, ale również o twarz i ciało. Możecie oddać się magicznym dłoniom naszych specjalistów. Pracujemy na najbardziej znanych, przetestowanych przez nas markach światowych liderów w dziedzinie kosmetologii takich jak Skeyndor, Erricson Laboratoire Paris czy PCA Skin. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, od tych podstawowych aż do najbardziej zaawansowanych, dobierając indywidualnie składniki w zależności od potrzeb i zaleceń. Zabiegi wykonywane w naszym Studio to coś więcej niż upiększanie. To podróż w krainę relaksu dzięki atmosferze jaką tworzymy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Zapraszamy serdecznie.

Zabiegi na dłonie i stopy

Dłonie i stopy to części ciała, na których bardzo łatwo uwidaczniają się wiek, zmęczenie i przepracowanie. Warto o nie zadbać nie tylko z powodów zdrowotnych ale także wizualnych. Zadbane dłonie to bardzo często nasza wizytówka a piękne paznokcie są ich uwieńczeniem. Oferujemy profesjonalne zabiegi na dłonie, stopy i paznokcie. Pracujemy na produktach światowych liderów w tej dziedzinie. LCN Cosmetics, Indigo Nails, Peggy Sage, ENVEE
Zajmujemy się profesjonalną stylizacją paznokci od klasycznych, poprzez hybrydowe, żelowe do tytanowych włącznie. Zapraszamy serdecznie.

Makijaż pernametny

Niewątpliwą zaletą makijażu permanentnego jest fakt, że za jego pomocą możemy nadać spojrzeniu nowy, bardziej promienny wyraz, wyrównać asymetrię, a nawet odjąć sobie lat czy też optycznie wyszczuplić twarz.

Sandra Ligęziewicz
W naszym Studio możecie wykonać najbardziej profesjonalny makijaż permanentny różnymi metodami, indywidualnie dobieranymi przez naszą lingerystkę – Sandrę

Zapraszamy na konsultacje.

Masaż Kobido

Masaż Kobido jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.
Masaż Kobido to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.

Tajski masaż stóp

Tajski masaż stóp poprzez działanie na strefy refleksologiczne doskonale wpływa na centralny system nerwowy. Usuwa uczucie „ciężkich nóg” i poprawia sen. Korzystnie wpływa na procesy trawienne oraz wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn. Już podczas jednego seansu poczujesz się lepiej a Twój stan umysłu wyniesie Cię na wyżyny błogiego relaksu.

Umów się na wizytę

Prowadzimy zapisy tylko telefonicznie

tel: 883 985 550

tel: 717 980 805

Firma

Studio Fryzjerskie
Grzegorz Fedoryszyn

Adres

Wrocław 50-413
ul. Walońska 13

Email

studio@fedoryszyn.pl
praca@fedoryszyn.pl

Telefon

883 985 550
717 980 805